قطعات با گارانتی


قطعات با گارانتی


قطعات دارای گارانتی

سرویس دوره ای دیزل ژنراتور ها از اهمیت ویژه ای برخوردار است و در هنگام تعمیر اهمیت تامین لوازم یدکی بسیار احساس می شود. در بسیاری از مواقع نبود یکی از قطعات یدکی باعث آسیب رسانی به کل دستگاه و یا به قطعات دیگر می شود و صدمات جبران ناپذیری را در بر دارد. متاسفانه اکثر خرابی های ناشی از لوازم یدکی غیر استاندارد در تعمیرات و سرویس دستگاه بعد از مدتی کارکرد ماشین یا دیزل ژنراتور، خود را نشان داده و در فاصله کوتاه پس از تعمیر در کارکرد موتور قابل مشاهده می باشند.
مشتریان برای اطمینان از کیفیت لوازم یدکی ماشین آلات و دیزل ژنراتور ها می توانند از مجموعه دیزل راه کامینز قطعات دارای گارانتی خریداری کنند تا خیالشان از بابت کیفیت قطعات یدکی آسوده گردد.

دپارتمان فروش قطعات مجموعه دیزل راه کامینز در زمینه تامین قطعات ماشین الات راهسازی و معدنی و دیزل ژنراتور در حال فعالیت می باشد. وجود پرسنل با تجربه ، دانش فنی به روز در کنار زیر ساخت های نرم افزاری و سخت افزاری و کانالهای قوی تامین قطعات یدکی اصلی، این مجموعه را قادر به ارائه تمام خدمات پشتیبانی و تعمیرات اساسی جهت انواع ماشین الات راهسازی و معدنی و دیزل ژنراتور کرده است.